Sitemizde yer alan tüm ürünler tedarikçilerimizin garantisi altındadır.

Sitemizden satın alınan ürünlerde herhangi bir kusur/hasar bulunması durumunda; müşterimiz ürün teslim edilirken yanında verilen faturanın aslı ve eğer ürüne ait firmanın verdiği varsa garanti belgesi ve bütün evrakları ile birlikte tarafımıza başvurabilirler. Ancak, bu tür işlemlerden önce müşteri hizmetlerimizin aranarak onay alınması gerekmektedir. 

Bize ulaşan sorunlu ürünler kendilerine ait garanti şartları kapsamında onaya sunulacak ve çıkan karar doğrultusunda değiştirilecek ya da onarılacaktır.

Firmamızın tamir, onarım servisi bulunmamaktadır. Bu gibi hizmetlere ihtiyaç duyulduğunda ilgili tedarikçinin desteğine başvurulur. Bu nedenle, bize gönderdiğiniz ürünler sorunları ile birlikte ilgili tedarikçi firmaya gönderilmektedir. Hasarlı ürün değişimi ve onarımı için geçen süre tedarikçi firmaya bağlıdır.

Ürün/ürünler kargo ile gönderilmesi durumunda, elinize ulaşacağı süre içinde ilgili kargo firması tarafından sigortalanmaktadır. Elden yapılan teslimatlarda ise ürünün eksiksiz ve sağlam bir şekilde elinize ulaşması (ürünün içeriğine bağlı olarak) firmamız ya da tedarikçi firmanın sorumluluğundadır. Ürün/ürünleri teslim aldığınız andan itibaren kargo ve teslim eden firmanın sorumluluğu tamamlanmakta, sorumluluk teslim alan kişiye geçmektedir.

İade politikamız, 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülükleri doğrultusunda işleme alınmaktadır.