Sitemize üye olurken ve alışveriş yaparken kendi karar ve onaylarınız ile belirtmiş olduğunuz kişisel bilgilerin gizliliği firmamız için çok önemlidir. Bu nedenle firmamız üyelerimizin kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara vermeyeceğini / satmayacağını, kabul ve taahhüt eder. Sitemize üye olurken sadece ad, soyad, e-mail, sitemizde kullanacağınız güvenliğiniz için gerekli olan kendi belirleyeceğiniz şifreniz ve telefon numarası bilgileriniz istenilmektedir. Adres vb. diğer bilgiler siparişinizi verirken sisteme kaydedeceğiniz bilgilerdir. Dilediğiniz zaman size ait olan "Kullanıcı Menüsü" nden giriş yaparak bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. 

Hiçbir ziyaretçimizden sitemize giriş yaptığı an kişisel bilgileri istenilmemektedir. Böyle bir durum ile karşılaşılması mümkün değildir, aksi takdirde hiçbir işlem yapmadan bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz.

Sitemize giriş yapıp, ürünlerimizi incelemek, bilgi almak için üye olmanız gerekmemektedir. Ancak, alışveriş yapmanız için sitemize üye olmanız ve üyelik bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. 

Sitemize üye olurken belirttiğiniz kişisel bilgileriniz, üyelik, e-mail ve şifre değişikliği, sipariş, sevkiyat vb. durumlarda sizin için kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz sizin onayınız olmadan, siparişinizin size ulaştırılması adına iş ortaklarımız dışında başka bir kuruluşla tanıtım amaçlarına vb. hizmet edecek şekilde paylaşılmaz, kiralanmaz ve satışı yapılmaz. 

Siparişinizi verirken belirtmiş olduğunuz fatura ve teslimat adresleriniz, telefon bilgileriniz sadece standart ürün teslimi ve bilgilendirme için kullanılır. Bu bilgiler ürünler eğer tedarikçi firmadan direk sizin adresinize gönderilecekse, ilgili firma ile paylaşılır. Kişisel bilgileriniz belirtilenler dışında, sitemizden sizin isteğinize bağlı olarak sitemizdeki yeni özellikler, hizmetler, faydalı bulacağınızı düşündüğümüz özel teklifler hakkında tanıtım ve bilgilendirme amaçlı e-postalar alabilirsiniz. 

Siparişlerinizi verirken ödeme işlemi sayfasında belirttiğiniz kredi kartı bilgileri alışveriş yapan üyelerimizin güvenliği açısından hiçbir şekilde kayıt altına alınmamakta ayrıca, hizmet veren şirketlerin sunucularında da kayıt altında tutulmamaktadır. Ödeme ile ilgili tüm işlemlerin sitemizin arayüzü üzerinden bilgisayarınız ve banka arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma (adli işlem, mahkeme emri veya yasal sürece uyum için zorunlu olunduğu durumlarda) dahilinde firmamız, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa kanunlar çerçevesinde ilgili makama sağlayabilir.

Sitemiz başka firmaların yönetiminde olan sitelerle bağlantılar kurabilir. Diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik uygulamalarından firmamız sorumlu değildir. Burada belirtilen gizlilik beyanı sadece bizim sitemize aittir. Bu konu çok önemli olduğu için üyelerimize sitemizden ayrılacakları zaman dikkatli olmalarını ve diğer sitelerinin gizlilik beyanlarını okumalarını önermekteyiz.

Sitemize üye olurken ve siparişlerinizde belirtmiş olduğunuz bilgiler sistemimizde en son güvenlik yöntemleri ile korunmaktadır. Ancak, üyelerimizin bilgilerinin yasal olmayan yollarla sitemizin sisteminden çalınmasına karşı hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmemektedir. Böyle bir durumun olması durumunda, ilgililer aleyhinde gerekli her türlü yasal işlemleri yapmayı taahhüt ediyoruz.

Gizlilik politikası sayfamızda belirttiğimiz bilgilerde bir değişiklik olması durumunda, bu değişiklik eski ve yeni tüm üyelerimizi kapsayacaktır. Yapılan bütün değişiklikler ilgili sayfamızdan duyurulacaktır. Bu konu sadece gizlilik politikamız için değil, sitemizde yer alan diğer bölümler içinde geçerlidir.