Sitemize üye olurken belirtmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği ve güvenli bir ortamda alışveriş yapmanız bizim için önemlidir ve firmamızın öncelikleri arasında birinci sırada yer almaktadır. Bu nedenle sitemizde yapılan işlemler ve müşteri/tüketici bilgileri, teknolojik koruma sistemleriyle dünya standartlarında güvence altında tutulmakta, en son güvenlik teknolojileri kullanılmaktadır.

Kişisel bilgileriniz en yaygın güvenlik teknolijisi olan SSL (Secure Sockets Layer) ile şifrelenerek bize ulaşmaktadır. Üyelik bilgilerinizi girip, sepetinize ürünleri ekledikten sonra, alışverişinizi tamamlamak için giriş yaptığınız her sayfada tarayıcınızın çubuğunda bulunan anahtar yeşil olarak yanıp söner. Bu işlemi görmeniz durumunda bilgilerinizi gerçekten firmamız ile paylaştığınızı ve herhangi bir sorun olmadığını tespit edebilirsiniz.

Sitemizin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, sitemiz harici internet sitelerine köprüler olabilir. Firmamız, kendisinin yönetim ve sorumluluğunda olmayan bu sitelere ait gizlilik ve güvenlik politikalarından sorumlu tutulamaz.

 

Kredi Kartı Bilgilerinin Güvenliği

Sitemizden yapılan alışverişler sırasında, üyelerimizin belirttiği kredi kartı bilgileri sistemimizde kayıt altına alınmamakta, SSL Protokolü ile şifrelenerek anında bankaya ulaştırılmaktadır. Bu sayede hesap bilgilerinize dışarıdan ulaşılması, müdahale edilmesi mümkün değildir.

Sistemimiz; üyelerimizin kredi kartı gibi hesap bilgilerini, firmamızda görevli personelin dahi göremeyeceği ve kopyalanamayacak şekilde programlanmıştır. Kredi kartı ve diğer hesap bilgileriniz sitemizden satın alma haricinde istenilmez, hiçbir şart ve koşulda sistemimize kaydı yapılmaz. Sistemimizde sadece üyelik ve adres bilgileriniz kayıt altında tutulmaktadır.  

Firmamızın adı ve görünümü altında, şifre, kredi kartı ya da hesap bilgilerini talep edenler olursa; derhal bize ve ilgili yasal mercilere ulaşmanızı rica ederiz. Çünkü; sitemizde bu tür bilgiler sadece siparişin son aşamasında tarafınızdan ilgili bölümlere girilerek ve sistemimizde kayıt altına alınmadan direkt olarak bankaya iletilecek şekilde programlanmıştır.

Sanal ortamlardan yapacağınız işlemlerde güvenliğiniz açısından, kime ait olduğunu bilmediğiniz ya da genel kullanıma açık bilgisayarları kullanmamanızı tavsiye ederiz. Kredi kartı ve şifre bilgilerinizi bizimle hiçbir şekilde, telefonla ya da e-mail vb. şekilde paylaşmayınız.

Sitemize üye olurken belirleyeceğiniz şifreniz, sunucularımızda şifrelenerek tutulmakta ve sizin dışında personelimiz dahil kimse açıkça görememektedir. Eğer şifrenizi     hatırlayamazsanız, ana sayfada bulunan "Şifremi Unuttum" bölümünden giriş yaparak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.