Sitemizde yer alan ürünleri görmek, sitemizi gezmek için üye olmanız gerekmemektedir. Ancak, ürün alımı için üye olmanız ve üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Sitemizi isteyen herkes ziyaret edebilir, gezebilir, alışveriş yapmadan da soru, öneri, eleştiri ve görüşlerini e-mail, telefon ve faks yolu iletebilir. Müşteri hizmetlerimiz tarafından size en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.  

 

Sitemize üye olmak ücretsizdir. Sitemizin ana sayfasında bulunan "Yeni Üyelik" bölümünden giriş yapıp, ilgili bölümleri doldurarak hemen üye olabilirsiniz. 

 

Sitemize üye olurken belirtmiş olduğunuz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacak, üyelik bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Üyelik ile ilgili bilgileri sadece üyelerimizin kendisi değiştirebilir. Üyelerimizin talepleri doğrultusunda ayrıca site yönetimimiz de güncelleme yapabilecektir. 

 

Sitemize üye olurken ya da daha sonradan belirtilen, güncelleme yapılan iletişim bilgileri doğrultusunda üyelerimize tanıtım ve bilgilendirme amaçlı   e-mail, SMS, telefon ile ulaşma hakkını firmamız saklı tutmaktadır.   

 

Sitemizde yer alan bilgi, içerik, ürünler vb. (sayılanlarla sınırlı olmaksızın) kullanmanız durumunda herhangi bir sebeple uğrayabileceğiniz doğrudan ya da dolaylı zararlardan firmamız sorumlu değildir. Sitemiz, www.giranbaha.com dışındaki internet sitelerine bağlantı içerebilir. Firmamız, kontrolümüz dahilinde olmayan bu sitelerin bilgi, ürün vb. içeriklerinden sorumlu değildir.